Hale namiotowe - Strona Główna

Witamy na stronie internetowej przedsiębiorstwa Met-Bud. Nasza firma oferuje:

Skontaktuj się z nami:

telefon: 505-219-677, 790-219-677

email: biuro@konstrukcjestalowe-metbud.pl

Obiekty inwentarskie

Oferujemy Państwu nowoczesne hale dla rolnictwa, które mogą być przystosowane do wykonywania różnego rodzaju zadań rolniczych, takich jak chów bydła, trzody chlewnej czy drobiu. W naszych realizacjach łączymy stalową konstrukcję z blachą trapezową lub płytą warstwową według potrzeb Inwestora. Takie rozwiązania pozwalają uzyskać wysoką trwałość oraz jakość ocieplenia z wyjątkową łatwością w utrzymaniu czystości i higieny w budynku. Wszystkie elementy naszych projektów sprawiają, że hodowla zwierząt staje się dużo łatwiejsza i wymagająca mniejszych nakładów.

Oferujemy Państwu nowoczesne budynki inwentarskie, w skład których wchodzą hale dla rolnictwa, które możemy przystosować do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Budowa budynków inwentarskich i ich montaż odbywa się pod kątem różnego rodzaju zadań rolniczych, jakie mają być w nich wykonywane. Do zadań tych zalicza się:

 • chów bydła,
 • chów trzody chlewnej,
 • chów drobiu. 

 

Jako producent konstrukcji stalowej budynków inwentarskich możemy łączyć stalową konstrukcję z blachą trapezową lub płytą warstwową według potrzeb naszych inwestorów. Zajmujemy się wytwarzaniem konstrukcji stalowej budynków inwentarskich, która pozwoli uzyskać wysoką trwałość oraz jakość ocieplenia, a jednocześnie będzie łatwa w utrzymaniu w czystości i higienie. Wszystkie elementy produkowanych budynków inwentarskich sprawiają, że hodowla zwierząt staje się znacznie łatwiejsza i wymagająca mniejszych nakładów środków.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wypełnij poniższy formularz. Podaj dane kontaktowe, a postaramy się skontaktować z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

Aktualności

 • Prace montażowe dla firmy Radex

  Zdjęcia z prac montażowych - kolejne zlecenie w Warszawie od firmy Radex
  Zakres usług:
  - montaż konstrukcji ~ 72 tony
  - montaż płyty warstwowej ~3 100 m2 płyty warstwowej firmy Ruukki
  - montaż paneli elewacyjnych Liberta ~ 1 500 m2 paneli elewacyjnych Liberta
  Przewidziany termin zakończenia prac: koniec grudnia.

  Zobacz więcej

Zobacz nasze dotyczasowe realizacje

Skontaktuj się z nami:

telefon: 505-219-677, 790-219-677

fax: (25) 632-20-49

email: biuro@konstrukcjestalowe-metbud.pl

Mapa dojazdu